Депутат Київради “вирішує справи” в суді, працевлаштувавши родича судді?

Комментарии 0

Ми вже повідомляли про те як депутат Київради, якому належить ТОВ «Міськжитлобуд» намагається ліквідувати ОСББ “Голосіївська фортеця”.

Методи вирішення депутатами справ в суді

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Голосіївська фортеця» звернулося до Ради суддів та Генеральної прокуратури зі скаргою на суддю, яка розглядає справу по ліквідації цього об’єднання за позовом депутата Київради від Блоку Литвина Дениса Костржевського.

В ній представники ОСББ звернули увагу на те, що чоловік судді Голосіївського районного суду у місті Києві працює в юридичній службі однієї з близьких до депутата Київради компаній. Інформація, що була їм надана сторонніми людьми, які відреагували на численні повідомлення у ЗМІ про спробу Дениса Костржевського ліквідувати об’єднання через суд, попередньо підтвердилася.

«Грубі порушення на користь Д. Костржевського, до яких вдавалася суддя впродовж розгляду справи, знаходять свої пояснення», — коментує ситуацію керівництво «Голосіївської фортеці». «Вже зараз з’ясовується, що цією суддею неодноразово ухвалювалися сумнівні рішення по задоволенню різних позовів депутата Костржевського і його компаній. Залишається сподіватися, що, попри всю підтримку, яку має депутат та директор аеропорту «Жуляни» в різних органах державної влади, у Генеральної прокуратури вистачить волі до належної перевірки вказаних фактів, а Рада суддів дасть справедливу оцінку цій ситуації», — говорять в об’єднанні співвласників.

Наступне засідання суду призначене на 25 березня. Час початку: 09.40.

Справа розглядатиметься у Голосіївському районному суді міста Києва. Суддя – Антонова Н.В.

Адреса: вул. Полковника Потєхіна 14-а, тел. канцелярії (044) 259-71-27

Раніше:

12.09.2009 Мешканцями б.№13 по вул. Голосіївській було утворено ОСББ «Голосіївська фортеця».

19.11.2009 Після тривалих перешкод з боку компанії ТОВ «Міськжитлобуд», яка належить депутату Київради Д. Костржевському, об’єднанню співвласників вдалося зареєструватися.

25.11.2009 Депутат Київради Д. Костржевський подав позов до суду з вимогою ліквідувати ОСББ «Голосіївська фортеця». Представники ОСББ прокоментували: «справжнім мотивом позову є прагнення якомога довше утримувати у фінансовому рабстві понад 400 родин, що мешкають у будинку, та завершити незаконний розпродаж поверхів допоміжних приміщень». Вони повідомили, що компанії Костржевського впродовж більш ніж півтора роки стягували з мешканців оплату за обслуговування будинку та прибудинкової території по незаконно завищеному в понад 4 рази тарифу. Порушення було зупинено спільною перевіркою Державної інспекції з контролю за цінами в м. Києві та Прокуратури.

02.02.2010 Депутат Київради Д. Костржевський не з’явився на розгляд ініційованої ним судової справи. Журналістів декількох телеканалів та електронних ЗМІ не пустили у будівлю суду.

03.02.2010 Представники ОСББ поінформували, що понад 200 родин, які мешкають у будинку, здали по 100 і більше гривень на суд із Костржевським.

10.02.2010 Голову Правління ОСББ «Голосіївська фортеця» викликали до правоохоронних органів. Директор приватного ЖЕКу депутата Київради Дениса Костржевського звинуватив журналістів УТ-1 та керівника ОСББ у провокаціях і неправомірному вимаганні інформації. Представники ОСББ прокоментували: «заява в правоохоронні органи має на меті залякати представників керівних органів об’єднання співвласників, які ведуть активну роботу по відстоюванню конституційного права мешканців на об’єднання у своєму будинку».

17.02.2010 Депутат Київради Денис Костржевський вдруге поспіль не з’явився на розгляд ініційованої ним судової справи. Представники ОСББ прокоментували: «немає жодного сумніву, що затягування Костржевським розгляду справи використовується виключно з метою подальшого збагачення на мешканцях будинку. Окрім того, поки діяльність «Голосіївської фортеці» обмежена ухвалами суду, компанії депутата продовжують незаконний розпродаж поверхів допоміжних приміщень».

ОСББ “Голосіївська фортеця”


Источник: “http://domik.ua/novosti/deputat-kiyivradi-virishuye-spravi-v-sudi-pracevlashtuvavshi-rodicha-suddi-n86119.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя