Поляк намагався провезти з України до Словаччини 122 пачки цигарок


Увечері 2 жовтня прикордонники відділу Великий Березнийʺ вкотре стали на заваді незаконному переміщенню сигарет з України до країн ЄС. Про це повідомили у прес-службі Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Контрабандний тютюн виявили під час спільного з митниками огляду легкового автомобіля марки ʺAudiʺ польської реєстрації у пункті пропуску ʺМалий Березнийʺ. Об этом сообщает face-n.info со ссылкой на СМИ.

Під час перевірки легковика, що прямував на виїзд з України, у прикордонників виникли підозри щодо можливої наявності у ньому сховків. Транспортний засіб скерували на поглиблену перевірку.

У результаті огляду у передньому та задніх крилах автомобіля виявлено 122 пачки сигарет марки ʺWestʺ без української акцизної марки. Доступ до сховків став можливим після демонтажу декоративної обшивки, номерного знаку та блоку із запобіжниками. Сигарети до Словаччини намагався перевезти 40-річний громадянин Польщі.

У встановленому законодавством порядку легковий автомобіль ʺAudiʺ вартістю понад 53 тисячі гривень та виявлені у ньому тютюнові вироби вилучено співробітниками митниці. Сума оцінки сигарет наразі встановлюється.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, українець намагався провезти півтони молока під підлогою автівки.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/polyak_namagavsya_provezty_z_ukrainy_do_slovachchyny_122_pachky_tsygarok_327529.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя