Берні Сандерс вирвав перемогу у Буттіджича на праймеріз демократів у Нью-Гемпширі


Сенатор від Вермонта Берні Сандерс вузько виграв праймеріз Демократичної партії в штаті Нью-Гемпшир, приблизно на чотири тисячі голосів або менш ніж на 2% випередивши Піта Буттіджча, розповіли в партії.

Об этом сообщает Роспрес

Сандерс лідирував в опитуваннях, тому його перемога не стала несподіванкою, зазначає телеканал NBC. Емі Клобучар посіла третє місце. Далі йдуть сенаторка Елізабет Уоррен і колишній віцепрезидент США Джо Байден.

За даними 97% оброблених ділянок в Нью-Гемпширі, Сандерс отримує 25,9%, у Буттіджича – 24,4%.

Клобучар отримала 19,8%, Уоррен – 9,3%, а Байден 8,4%.

Наступні праймеріз демократів відбутися в Південній Кароліні.

Піт Буттиджич і Берні Сандерс виграли перші в цьому році кокуси Демократичної партії у штаті Айова. Кокуси в Айові були проблемними з технічних причин та через затримку з публікацією результатів. У п’ятницю Демократична партія Айови розповіла, що обробила 100% виборчих ділянок в штаті. Буттіджич набрав 26,198% голосів, а Сандерс - 26,128%. Але ці результати можуть переглянути.

Результати кокусу республіканців вже відомі. Трамп набрав рекордні 97,1%. Він обігнав Білла Велда і Джо Волша.

Президентські вибори в США 2020 року заплановано на 3 листопада. У них може бути обраний 46-й президент США (у випадку, якщо Дональд Трамп не буде обраний на другий термін). Згідно з Другою статтей Конституції США, для обрання президентом Сполучених Штатів Америки особа повинна бути громадянином США за народженням, не молодше 35 років, які прожили на території країни не менше 14 років.

Найчастіше кандидати висуваються від однієї з політичних партій США в ході праймеріз — інститут первинних президентських виборів, за результатами яких спрямовуються делегати на загальнонаціональну партійну конвенцію, де має бути визначений єдиний партійний кандидат у президенти.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/berni-sanders-virvav-peremogu-u-buttidzhicha-na-praymeriz-demokrativ-u-nyu-gempshiri-338319_.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя