"Якщо вже пішла така п’янка..." Невзоров жорстко потролив Путіна через Бога в конституції

Якщо російський президент Володимир Путін вносить ім’я Бога в конституцію країни, треба також змінити військову присягу і навіть клятву Гіппократа.

Об этом сообщает Роспрес

Про це в ефірі радіостанції "Ехо Москви" сказав російський публіцист Олександр Невзоров. За його словами, лідер РФ "ласкаво взяв країну за ґудзик та інтимним шепотом сказав, що це не його капризи і не його ініціатива, а голос самого життя".

Олександр Невзоров, Володимир Путін і патріарх Кирило

Олександр Невзоров, Володимир Путін і патріарх Кирило

"Внесення Бога в Конституції та інші дурощі, як запевняє Путін, продиктовані самим життям. Раз уже пішла така п’янка, варто внести корективи у військову присягу і клятву Гіппократа. Отримавши доступ до постачання армії, треба сказати, що "клянусь не красти матеріально-фінансові ресурси на суму, що перевищує один мільйон доларів". А майбутній лікар має покласти руки на клізму з портретом міністра охорони здоров’я і сказати: "Отримуючи високе звання лікаря, клянуся не використовувати наркоз для сексуального насильства над пацієнтками молодше 60 років", – іронічно наголосив публіцист.

Новини
"Поважає без взаємності": Пєсков покепкував про почуття Путіна до України

Як повідомляв OBOZREVATEL, глава РФ Володимир Путін піде з посади президента достроково, у 2022 році його не буде ні в російській, ні в міжнародній політиці.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/russia/raz-pishla-taka-pyanka-nevzorov-zhorstko-potroliv-putina-cherez-boga-v-rosijskij-konstitutsii.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя